1 (1)

Відбулося засідання секції “Проблеми захисту прав і свобод людини і громадянина”

27 квітня 2023 року в режимі відеоконференції відбулося засідання шостої секції Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Юність науки-2023: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства».

У роботі секції взяли участь:

• Олексій Селецький, декан юридичного факультету;
  • Валентина Литвиненко, голова секції; заступниця декана юридичного факультету;
  • Алла Нітченко, секретарка секції, доцентка кафедри правоохоронної діяльності та загальноправових дисциплін;
  • здобувачі вищої освіти, які презентували результати своїх наукових досліджень;
  • наукові керівники та викладачі ННІ права та соціальних технологій.

Під час засідання секції були розглянуті актуальні питання захисту прав і свобод людини і громадянина.

За результатами проведення конференції планується видання збірника тез доповідей.