НУ «Чернігівська політехніка»

Студентські гуртожитки

Студенти юридичного факультету ННІ права і соціальних технологій НУ “Чернігівська політехніка” забезпечені 2 гуртожитками (гуртожитки № 2 та № 3), що розташовані поряд з навчальними корпусом Інституту.

Адреси та телефони гуртожитків:
1) гуртожиток № 2: м. Чернігів, вул. Козацька 1 б. Комендант – САПОН Олена Едуардівна (0462)665-252.
2) гуртожиток № 3: м. Чернігів, вул. Козацька 1. Комендант – ШЕЛУПЕЦЬ Людмила Сергіївна (0462)665-251.

Гуртожиток № 2 збудований у 1988 році за новітнім проектом блочного типу.

 

   

Кожен блок містить 2 кімнати (2-х та 4-х-містні).

Блоки обладнано душовими кімнатами та санвузлами. Кожні 2 блоки містять окрему кухню, що обладнані меблями, електроплитами, холодильниками.
Кімнати розраховані для комфортного проживання та навчання студентів. До всіх кімнат під’єднано мережу internet. На першому поверсі розміщений лекційний зал, аудиторія, перукарня.

                

Поруч з гуртожитком розміщено спортивно-оздоровчий комплекс, сучасний тренажерний зал, стадіон, що дає змогу поєднувати навчання із заняттям спортом не витрачаючи зайвого часу і коштів.

Гуртожиток № 3. У гуртожитку проживають студенти у 2-х та 4-х-місних кімнатах. Кожен поверх обладнано кухнями, санвузлами, пральними кімнатами.

               

                 

На 1 поверсі гуртожитку знаходиться бібліотека з читальними залами, кабінетами спеціальної літератури, юридична клініка «Adiutorium».
На 2 поверсі розміщено 5 лекційних залів та 6 аудиторій.
Біля гуртожитку розташовано ринок, магазини та зручна транспортна розв’язка.

Адміністрація навчального закладу прикладає всі зусилля для того, щоб проживання студентів у гуртожитках було максимально комфортним і сприяло успішному навчанню і всебічному розвитку.