1

Представники юридичного факультету взяли участь в екологічній дискусії «Екоцид: війна в Україні краде майбутнє всієї планети»

26 квітня 2023 року, у річницю аварії на Чорнобильській АЕС, відбулася онлайн дискусія «Екоцид: війна в Україні краде майбутнє всієї планети». Дискусія була проведена в межах Восьмої Міжнародної конференції «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 2023. Учасники дискусії обговорили наступні питання: коли людство почало використовувати екоцид як зброю? Що потрібно знати про екоцид як злочин? Яким є вплив війни на довкілля в Україні? Як фіксують екологічні злочини під час війни в Україні? Чи підраховують екологічні збитки від війни в Україні? Чи існують рішення, щоб притягнути до відповідальності за екологічні злочини? Якими можуть бути перші кроки України, щоб усунути наслідки екоциду? Активними учасниками екологічної дискусії були доцент кафедри публічного та приватного права Барабаш А.Г. та студент гр. ЦГЮ-201 Присяжний В.В.