242492729_787405718619258_4546909996714538326_n

Студенти спеціальності “Правоохоронна діяльність” відвідали Державну установу “Чернігівська виправна колонія (№ 44)”

21 вересня 2021 року здобувачі вищої освіти групи ПД-191 відвідали Державну установу “Чернігівська виправна колонія (№ 44)”.
Захід відбувся в межах співпраці з Чернігівською обласною прокуратурою.
Екскурсію по території колонії проводила Тиха Ірина Григорівна (начальник відділення соціально-психологічної служби відділу соціально-виховної та психологічної роботи).
Здобувачі вищої освіти отримали вичерпну інформацію про історію та сучасність даної установи (знаходиться в стані реформування), мали можливість оглянути різноманітні локації на території колонії, зокрема: дві ділянки ресоціалізації; камеру, де перебували засуджені жінки; будівлю, де вони перебували зі своїми дітьми до досягнення ними 3-х річного віку; оглянули приміщення їдальні, харчового блоку, лазні, школи. Також мали можливість оглянути зал проведення психологічних тренінгів, де проходили заняття з засудженими.
На сьогодні всі засуджені, що перебували в цій колонії, внаслідок оптимізації виправних закладів переведені до м. Полтава.