141831353_248420580132748_2028120273299046158_n

Служба судової охорони Чернігівщини і НУ “Чернігівська політехніка” підписали Меморандум про співробітництво

Начальник ТУ Служби судової охорони у Чернігівській області Олександр Рибак і ректор Національного університету “Чернігівська політехніка” Олег Новомлинець підписали Меморандум про співробітництво.
Метою підписання Меморандуму є створення основи для співпраці та обміну інформацією та зміцнення зв’язків із вищим навчальним закладом.
За словами Олександра Рибака, реалізація спільних проєктів сприятиме популяризації діяльності Служби судової охорони, розвитку профорієнтаційної роботи з молоддю та залученню нових співробітників для зміцнення кадрового потенціалу Служби.
Документ окреслює основні напрямки партнерських відносин між сторонами.
Зокрема:
🖊 проведення просвітницьких заходів для студентів, які навчаються за спеціальністю 262 “Правоохоронна діяльність”;
🖊 участь у “Днях кар’єри”, які щороку проводяться на базі “Чернігівської політехніки”,
🖊 проведення гостьових лекцій професорсько-викладацьким складом для співробітників ТУ Служби судової охорони в області;
🖊 спільних круглих столів, науково-практичних конференцій, міжкафедральні семінарів тощо;
🖊 участь в інших програмах та проєктах, розроблених з урахуванням спільних інтересів сторін.