144557488_1377417929271530_8472293719892368314_o

Відбулось обговорення питань розвитку та підготовки антикорупційних спеціалістів в Україні

26 січня 2021 року за допомогою платформи Zoom відбулась зустріч представників Національного агентства з питань запобігання корупції із представниками закладів вищої освіти України.
Мета зустрічі: обговорення питань розвитку та підготовки антикорупційних спеціалістів в Україні.
У зустрічі взяли участь:
Андрій Галай (Національне агентство з питань запобігання корупції);
Оксана Нестеренко (Національний університет «Києво-Могилянська академія, м. Київ);
Катерина Дацко (Державний університет економіки і технологій, м. Кривий ріг);
Олена Ломакіна (Національний університет кораблебудування імені Адмірала Макарова, м. Миколаїв);
Оксана Росоляк (Західноукраїнський національний університет, м. Тернопіль).
Національний університет «Чернігівська політехніка» представив завідувач кафедри трудового права, адміністративного права та процесу Вячеслав Пузирний.
На зустрічі домовились про подальшу співпрацю в питаннях складення професіограми анткорупційного спеціаліста, підготовки стандарту спеціаліста з антикорупції та обміну досвіду в процесі запровадження та реалізації освітніх програм при підготовці фахівців в сфері запобігання та протидії корупції.