188534864_698037200889444_1851782849508950955_n

Проведено круглий стіл

20 травня 2021 року з нагоди Дня науки кафедрою правоохоронної діяльності та загальноправових дисциплін було проведено круглий стіл на тему «Проблеми реформування системи правоохоронних органів України».
Круглий стіл було проведено за участі стейкхолдерів освітньої програми «Правоохоронна діяльність», здобувачів вищої освіти та викладачів кафедри. Було обговорено проблеми реформування різних правоохоронних органів України, зокрема, Державної фіскальної служби, органів прокуратури, Служби безпеки України та ін., з’ясовано особливості сучасного стану правового регулювання органів, що здійснюють правоохоронну діяльність, визначено шляхи подальшого вдосконалення діяльності правоохоронної системи України.
Було поєднано два формати спілкування – офлайн та онлайн (офлайн – в аудиторії та онлайн за допомогою платформи Zoom). Такий формат виявився ефективним, оскільки важливість посад наших стейкхолдерів породжує їх надмірну зайнятість.
Участь у круглому столі від стейкхолдерів брали:
Луцький Олег Віталійович
Заступник начальника першого відділу слідчого управління Головного управління ДФС у Чернігівській області
Станкевич Юрій Васильович, прокурор першого відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях органів Державного бюро розслідувань Офісу Генерального прокурора
Лазоренко Євгеній Юрійович
Прокурор відділу організації і забезпечення підтримання публічного обвинувачення в суді Чернігівської обласної прокуратури
Скрипка Олексій Анатолійович
Офіцер Служби безпеки України
Стельмах Ігор Олександрович, спеціаліст відділу протидії кіберзлочинам в Чернігівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України
Гарига-Грихно Маргарита Михайлівна, експерт, провідний фахівець з організації наукової роботи відділу забезпечення діяльності центру Чернігівського НДЕКЦ МВС та працівники НДКЕЦ.
Гуменський Олександр Анатолійович
головний судовий експерт Чернігівського відділення Київського НДІ судових експертиз та працівники ЧВ КНДІСУ.