Зустріч учасників юридичної клініки з практикуючим правником

27 березня 2024 року керівницею юридичної клініки “Adiutorium” Валентиною Литвиненко була організована чергова онлайн-зустріч з випускницею юридичної клініки та вже практикуючим правником – Веронікою Приходько.
Темою спілкування клініцистів був «Карʼєрний шлях: значення практичних навичок. Від випускниці юридичної клініки до головного спеціаліста – юрисконсульта юридичного відділу Чернігівської міської ради».
Під час заходу Приходько В. поділилася власним досвідом побудови успішної юридичної карʼєри, починаючи з проведення консультацій в юридичній клініці.
Неодноразово пані Вероніка наголошувала на важливості практичних навичок для професії юриста, які студенти вже можуть здобувати навчаючись в університеті.
Основними тезисами цієї зустрічі були:
– користуйтесь можливостями;
– практичні навички – основа формування фахового спеціаліста;
– впевненість – запорука успіху.
Дуже вдячні Приходько Вероніці за виділений час та цінні поради!