З оглядовою екскурсією до Господарського суду Чернігівської області

В рамках Всеукраїнського тижня права студенти першого курсу, що навчаються за освiтньо-професiйною програмою “Цивiльна та господарська юстицiя (Суд. Нотарiат. Правова допомога”), у супроводі куратора Шпомер А.I. 11 грудня 2019 року відвідали Господарський суд Чернігівської області.

Для студентів прес-секретарем суду Гуринець Юлією Валерієвною та заступницею керівника апарату суду Свиридовою Марією Михайлівною було проведено цікаву оглядову екскурсію приміщенням суду та запропоновано для перегляду змістовну презентацію щодо історії суду та сучасного реформування судової системи.

В ходi спiлкування студенти ознайомились з атрибутикою судді під час здійснення правосуддя та отримали відповідi на питання, які цікавили щодо роботи суду.

Всі присутні на екскурсії щиро вдячні працівникам суду за проведений цікавий захід!