Студентам розповіли про систему безоплатної правової допомоги на Чернiгiвщинi

З нагоди Дня прав людини та Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги 11 грудня 2019 року вiдбулась зустрiч представника Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Дмитра Савулякa зi студентами другого курсу юридичного факультету, якi навчаються за освiтньо-професiйною програмою “Цивiльна та господарська юстицiя (Суд. Нотарiат. Правова допомога)”.

Дмитро розповів присутнім, як працює система безоплатної правової допомоги на Чернiгiвщинi та акцентував увагу на тому, що працiвники системи та адвокати працюють iз вразливими категорiями населення.

Молодь дiзналась, якi сервiси пропонує система для громадян у вирiшеннi правових питань та була ознайомлена з напрямками розвитку правової допомоги з урахуванням регiональних особливостей, орiєнтуючись на прiоритетнi завдання Уряду.

Також студенти переглянули вiдеоролики про систему БПД.