Виховна робота кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права. Виставка «Згадаємо старих майстрів…»

Сучасне виховання в Україні має забезпечувати прилучення молоді до світової культури й загальнолюдських цінностей. Викладачі кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права  приділяють особливу увагу виховній роботі. Органічно поєднують процес виховання, опанування основ наук з культурно-освітньою роботою. Так, студентська молодь залучається  до відвідування культурно-мистецьких заходів міста.

02 жовтня 2018 року студенти групи КПР-162 (куратор Нітченко А.Г.) відвідали тематичну виставку «Згадаємо старих майстрів…» з нагоди днів Європейської спадщини. В експозиції були представлені твори живопису та скульптури майстрів різних художніх шкіл XVII–XIX століть. Зокрема,  візуальна естетика з Голландії, Фландрії, Італії, Франції, Німеччини, Польщі в оригіналах та копіях.

Невеликі, спеціалізовані виставки – це найбільш цікаві події, що відбуваються в музеях сьогодні.

Ознайомлення з найцікавішими експонатами музею надихнуло студентів на краще розуміння мистецтва.