Розмова про реформи з майбутніми юристами

Напередодні професійного свята – Дня юриста, який юридична спільнота святкує 8 жовтня, заступник начальника управління державної виконавчої служби Алла Єдомаха зустрілась зі студентами третього курсу юридичного факультету навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету.

Вели розмову про реформи судової гілки влади, виконавчої служби, адвокатури, тобто тих сфер, де працюють юристи.

Студенти цікавились роботою державних виконавців, їх повноваженнями та гарантіями діяльності.

Актуальною була також тема останніх змін у законодавстві щодо примусового виконання рішень про стягнення аліментів, практичне втілення другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває. Обговорювали також умови участі у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Портрет виконавця очима сучасної молоді», що стартував за ініціативи Мін’юсту з 1 жовтня 2018 року.