Screenshot_2022-12-21-15-21-12-723_us.zoom.videomeetings

Відбулося чергове засідання Ради із забезпечення якості вищої освіти Університету

21 грудня 2022 року в онлайн-режимі відбулося засідання Ради із забезпечення якості вищої освіти НУ «Чернігівська політехніка».

Розглядались наступні питання:

1. Результати проведення акредитаційних експертиз в НУ «Чернігівська політехніка».
  2. Результати проведення ректорського контролю з іноземної мови для здобувачів вищої освіти 4-го курсу.
  3. Результати опитування здобувачів вищої освіти 4-го курсу щодо задоволеності якістю підготовки здобувачів вищої освіти.
  4. Різне.

Від юридичного факультету у засіданні Ради взяли участь Селецький О.В., декан юридичного факультету, стейкхолдер освітньої програми “Право” Бобруйко В.А., директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, студентка групи ЦГЮ-191 Песік Я.В.