165593237_3785479144822374_8945707154571984952_n

Студенти відвідали Господарський суд Чернігівської області

Студенти 3 курсу, якi навчаються за освiтньо-професiйною програмою “Цивiльна та господарська юстицiя (Суд. Нотарiат. Правова допомога)” у супроводі Колодiй I.М. відвідали Господарський суд Чернігівської області.

Для студентів прес-секретарем суду Гуринець Ю.В. та заступницею керівника апарату суду Свиридовою М.М. було проведено цікаву екскурсію приміщенням суду та запропоновано для перегляду змістовну презентацію з питань історії суду, сучасного реформування системи господарських судiв та запровадження електронного суду.

В ходi спiлкування студенти ознайомились з атрибутикою судді під час здійснення правосуддя, отримали відповідi на питання, які цікавили щодо роботи суду, та мали змогу вiдчути себе справжнiми учасниками судового розгляду господарського спору.

Всі присутні на екскурсії щиро вдячні нашим стейкхолдерам за черговий цікавий захід!