a

Студенти 1-го курсу юридичного факультету ознайомились з діяльністю Наукової бібліотеки ЧНТУ

24 жовтня 2019 року завідуюча відділом Наукової бібліотеки ЧНТУ Л. А. Селіверстова  за сприяння доцента кафедри трудового права, адміністративного права та процесу В.М. Литвиненко (куратура  групи) ознайомила студентів групи АЮ-191 спеціальності 081 “Право”, освітньої програми “Адміністративна юстиція (Суд. Публічна адміністрація та антикорупційні органи)”  з ресурсами Наукової бібліотеки ЧНТУ,  довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки та провела огляд традиційних та інноваційних джерел інформації для використання у навчальній та науковій діяльності.

Також студентам було представлено проєкт з побудови кар’єри для майбутніх випускників: «Молодий фахівець на ринку праці». Цей проєкт покликаний сприяти працевлаштуванню студентів ЧНТУ, проходженню ними стажувань та отриманню практичного досвіду за фахом. Особливу зацікавленість у студентів викликала інформація про наявні вакансії:http://library2.stu.cn.ua/chitachevi/majbutnjomu_fahivcyu/molodij_fahivecj_na_rinku_praci/