Студентка юридичного факультету взяла участь у міжнародній конференції

14 травня 2021 року у м. Гомель (Білорусь) була проведена XXV Міжнародна наукова конференція студентів, магістрантів та аспірантів «Сучасне суспільство, профспілки та проблеми молоді».
Наш Університет на конференції в онлайн-форматі на платформі Google Meet представляла студентка юридичного факультету Жук Поліна з доповіддю на тему «Правовые и институциональные механизмы противодействия международному терроризму», яку підготувала під керівництвом старшого викладача кафедри правоохоронної діяльності та загальноправових дисциплін – Веремієнко Світлани Вікторівни.
Доповідь була змістовною, тема актуальною, що викликало цікавість та запитання від учасників конференції.
Вітаємо Поліну з вдалим виступом та набуттям нового досвіду!
Дякуємо організаторам Гомельскому филиалу «Международный университет «МИТСО» за запрошення та надану можливість виступити з доповіддю на пленарному засіданні.