Викладачі та студенти юридичного факультету взяли участь у науково-практичній конференції

10 жовтня 2018 року студенти юридичного факультету, що навчаються за спеціалізаціями “Правове забезпечення підприємницької діяльності” та “Цивільне та господарське право” разом із доцентами кафедри цивільного, господарського права і процесу Барабаш А.Г. та Кочиною О.С. взяли участь у ІV регіональній науково-практичній конференції «Реформація законодавства України: проблеми теорії і практики», яка відбулась в Чернігівському інституті МАУП.

Щиро дякуємо кафедрі «Правознавства» Чернігівського інституту МАУП за можливість презентувати власні наукові ідеї, взяти участь у дискусіях та обговорити проблемні моменти правового регулювання у різних сферах!