photo_2_2024-09-03_15-48-45

Проведено онлайн-вебінар!

03 вересня 2024 року для студентів/ок освітньої програми Правоохоронна діяльність було проведено онлайн-вебінар «Запобігання та протидія домашньому насильству».

Захід проводила Мельник Ольга Миколаївна, начальниця відділу зв’язків із громадськістю Управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції

Онлайн-вебінар був спрямований на підвищення рівня обізнаності студентів/ок – майбутніх правоохоронців основних понять, форм, шляхів запобігання та протидії домашньому насильству.

У ході заходу учасники/ці дізнались:

– про поняття «домашнє насильство» та його форми;

– про заходи «запобігання» та «протидії» домашньому насильству, що застосовуються співробітниками/цями патрульної поліції;

– про притягнення до адміністративної та/чи кримінальної відповідальності;

– про алгоритм дії поліціантів у ситуації домашнього насильства;

– про дії постраждалої особи та суб’єкти реагування на домашнє насильство.

Онлайн-вебінар підготовлено у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Канади.

Думки, погляди та рекомендації, викладені у цьому заході, належать авторам/кам і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду Канади.

#криголами

#Чернігівськаобласть