244640325_797203284306168_302802315865869719_n

Проведено бінарне заняття

04 жовтня 2021 року для здобувачів вищої освіти 2 курсу, що навчаються за освітньою програмою «Правоохоронна діяльність», доцентом кафедри правоохоронної діяльності та загальноправових дисциплін Марущак Н.В. разом із заступником начальника чергової частини ГУНП в Чернігівський області Дроговозом Романом Олександровичем було проведене бінарне заняття (лекція) на тему: «Організація роботи чергових частин органів Національної поліції».
В ході лекції було розглянуто такі питання (теоретичний та практичний аспект):
1. Призначення чергової служби органів поліції (Марущак Н.В.);
2. Структура та система чергових частин органів поліції (Марущак Н.В.);
3. Організація реагування на заяви та повідомлення про кримінальні, адміністративні правопорушення або події та оперативного інформування в органах (підрозділах) національної поліції України (Дроговоз Р.О.);
4. Порядок ведення єдиного обліку в органах (підрозділах) поліції заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події (Дроговоз Р.О.).
Виклад матеріалу супроводжувався коментарями, поясненнями та прикладами практичного працівника.
Студенти мали можливість поспілкуватися та задати питання. Подібна форма опановування лекційного матеріалу у поєднанні теорії та практики знайшла позитивний відгук у здобувачів вищої освіти групи ПД-201.
Дякуємо Роману Олександровичу за цікаву та змістовну зустріч!