Профорієнтаційна зустріч з учнями Липівської ЗОШ

Щедра Талалаївська земля тепло зустріла науково-педагогічних працівників юридичного факультету навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету. Спільно з директором Липівської ЗОШ О.І. Картавою була проведена профорієнтаційна зустріч з учнями 11 класів, наголошено на перевагах навчання в ЧНТУ.

Також проведено ряд зустрічей з керівниками підприємств району, зокрема, з директором СТОВ «Горизонт», заслуженим працівником сільського господарства І.А. Марченком, директором ТОВ «Укрєвробудплюс» А.Ш. Сагателяном, головою райдержадміністрації А.П. Дупою, вивчено їх думку стосовно формування майбутніх фахівців в галузі права, обговорено актуальні проблеми земельної реформи, важливість наявності компетентних юристів у сучасних господарських відносинах.

Від всього серця вдячні за теплий прийом. Чекаємо в ЧНТУ!