Профорієнтаційна зустріч в рамках Школи «Юний юрист»

З метою профорієнтації школярів м. Чернігова та області 28 січня 2023 року відбулася перша зустріч в рамках Школи «Юний юрист», яка функціонує на кафедрі публічного та приватного права юридичного факультету НУ «Чернігівська політехніка». Старшокласники, які доєдналися до зустрічі, змогли поглибити свої знання про одну з юридичних професій – юрисконсульт.
Про юрисконсульта, як одного із представників юристів, поділилася інформацією доцентка кафедри публічного та приватного права Марія Чічкань. Вона розказала про вимоги до юрисконсульта, про його правовий статус, переваги та недоліки даної професії.
Родзинкою зустрічі було спілкування із практичним працівником – юрисконсультом сектору юридичного забезпечення Державної установи “Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області” Макаренко Ольгою . Представниця цієї професії поділилася рецептами успішної роботи юрисконсульта та дала поради: як недоліки у професії перетворити на переваги. Щиро дякуємо спікерам і учасникам зустрічі!