329088279_949049473142593_1214545134775725629_n

Представниця юридичного факультету взяла участь в онлайн заході “Кібергігієна у житті та на роботі”

02 лютого 2023 року відбувся онлайн захід “Кібергігієна у житті та на роботі”, який організовано Офісом підтримки вченого у партнерстві з Фондом Східна Європа. Запрошеним спікером даного заходу був Іван Копиченко, експерт програми EGAP Фонду Східна Європа.
Багаточисельна аудиторія заходу, представницею якої була і завідувачка кафедри публічного та приватного права Валентина Литвиненко, ознайомилася із видами та характеристиками інформації, нормативно-правовою основою захисту інформації. Спікер зустрічі детально проаналізував різні кіберризики, способи захисту інформації та дав відповіді на актуальні питання, які ставили учасники зустрічі. І важко не погодитися із висловом Ліни Костенко, який зацитував Іван Копиченко, – «Колись інформація була нашою здобиччю, тепер ми – здобич інформації».
Дякуємо організаторам та спікеру заходу за можливість отримати цікаву і корисну інформацію!