IMG_20240331_101239_798

Представники юридичного факультету взяли участь у регіональному семінарі

29 березня 2024 року у м. Чернігові на базі Пенітенціарної академії України відбувся регіональний семінар на тему «Забезпечення якості освітнього процесу в закладах вищої освіти: виклики воєнного стану». Семінар зібрав представників закладів вищої освіти Чернігівщини (Національного університету «Чернігівська політехніка», Пенітенціарної академії України, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя) та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти – Івана Назарова й Олександра Хименка. Національний університет «Чернігівська політехніка» на семінарі представляли декан юридичного факультету Олексій Селецький та завідувачка кафедри кримінального права та правосуддя Наталія Коломієць.

Під час заходу учасники мали змогу обговорити:

– важливість забезпечення академічної доброчесності у ЗВО;

– новації законодавства у сфері акредитації освітніх програм;

– професійні та організаційні виклики, з якими зіткнулися ЗВО та науково-педагогічні працівники в сучасних умовах;

– потребу в організації міжнародної діяльності та особливості налагодження академічної мобільності;

– безпековий компонент організації освітнього середовища закладів вищої освіти;

– питання підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у закладах вищої освіти;

– особливості залучення стейкхолдерів до процесу забезпечення якості вищої освіти.

Під час дискусії відбувся обмін думками представників ЗВО Чернігівщини щодо забезпечення якості освітнього процесу в умовах воєнного стану.

Щиро дякуємо організаторам регіонального семінару за цікавий, якісний та надзвичайно корисний захід!