c

Представники Чернігівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру зустрілися зі студентами юридичного факультету

07 жовтня 2019 року до навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ завітали представники Чернігівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Вони ознайомили студентів-правників з діяльністю центру, видами експертиз, які проводяться, організацією роботи. Особливу вагу звернули на процесуальні аспекти проведення експертизи та залучення експерта, порядок співпраці з слідчими, прокурорами, судом, детально розповіли про проведення судово-хімічної експертизи.

Студенти були зацікавлені темою, охоче задавали запитання.

Дякуємо представникам Чернігівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру за цікаву лекцію!