317097747_1082460739113753_4624935444568915206_n

Представник юридичного факультету взяв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції

23 листопада 2022 року професор кафедри правоохоронної діяльності та загальноправових дисциплін Пузирний В.Ф. взяв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку приватно-правових відносин в умовах євроінтеграційних процесів».
Конференція проходила на факультеті підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Використовувалась онлайн-платформа Zoom. Головною метою конференції було обговорення наукових результатів правничих досліджень; пошук нових рішень з актуальних проблем розвитку приватно-правових відносин в умовах євроінтеграційних процесів, встановлення контактів між науковцями, обмін науковими результатами та дослідницьким досвідом тощо. Професор кафедри Пузирний В.Ф. виступив з доповіддю «Окремі питання правового регулювання трудових відносин в умовах воєнного стану».