266833483_1596232120723442_2052298805650699634_n

“Правовий калейдоскоп” до Міжнародного дня прав людини

10 грудня 2021 року, в Міжнародний день прав людини, учасники юридичної клініки “Adiutorium” Калюжна Вікторія, Рубець Вікторія, Бузіян Анастасія та Кальян Анастасія відвідали 11 колегіум міста Чернігова аби провести просвітній захід “Правовий калейдоскоп” для учнів 9 та 10 класів.

Тепла зустріч відзначилася цікавим проведенням часу. Разом з учнями учасники Юридичної клініки змогли поговорити про права людини більш детально, переглянули відеофрагменти про історію закріплення прав та основоположних свобод людини і громадянина, а також про те, як українці розуміють права людини. У ході перегляду презентації  учні ознайомилися з основними нормативними актами, де закріплені права людини. А детальніше пізнати аспекти сприйняття прав людини та “прокачати” знання і вміння у юридичній сфері допомогли інтерактивні ігри: “Музичний м’ячик”, “Відгадайка”, “Юридичний Аlias”, та “Правові асоціації”.

Під час проведення заходу з’ясувалося, що високий рівень компетенції учнів у знаннях зі сфери прав людини є показником того, що в Україні росте гідне правосвідоме молоде покоління!