ар

Онлайн-зустріч з Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

08 грудня 2021 року в рамках реалізації меморандуму про співпрацю, а також з нагоди Міжнародного дня захисту прав людини, Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини була проведена онлайн-зустріч зі студентами та викладачами закладів вищої освіти. У заході взяли участь й викладачі та студенти юридичного факультету Національного університету «Чернігівська політехніка».

На початку онлайн-зустрічі з вітальним словом до присутніх звернулись Олена Степаненко, Представник Уповноваженого з дотримання соціальних та економічних прав, та Алла Рибалко, Керівник експертної групи з питань вищої освіти та освіти дорослих Директорату фахової перед вищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України.

Під час заходу з цікавими доповідями виступали Олена Коновалова, заступник директора Департаменту з питань праці Державної служби з питань праці (тема «Про переваги офіційного працевлаштування на роботу та щодо ризиків у зв’язку з неналежним оформленням трудових відносин»), Олена Міцерук, начальник відділу права на освіту та культуру Департаменту моніторингу соціальних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (тема «Деякі питання Єдиної державної електронної бази з питань освіти»), Віталій Легков, начальник відділу права на охорону здоров’я Департаменту моніторингу соціальних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Також було продемонстровано відеоролик «Мовчазний сигнал про допомогу».

Дякуємо організаторам за цікавий та корисний просвітницький захід.