bb

Поезія надихає

05 листопада 2019 року під керівництвом Козинець О.Г. – завідуючої кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права ЧНТУ студенти І курсу юридичного факультету ННІПСТ ЧНТУ відвідали поетичний захід у Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка, де відбулася презентація поетичної збірки Олени Коленченко «Небо в долонях».

«Небо в долонях» – перша збірка віршів поетеси, до якої ввійшли вірші різних років, а відтак і різного рівня майстерності. Та одне в них незмінне – щирість, ліризм, закоханість у рідній край.

«Твори добро і йди назустріч мріям» є лейтмотивом всієї творчості Олени Коленченко.

Цей рядок цілком може стати мотивом до навчання та професійної діяльності студентів-юристів у майбутньому.