заставка

Круглий стіл «Безпечний дім: підсумки проєкту»

17 вересня 2024 року в Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся круглий стіл під назвою «Безпечний дім: підсумки проєкту». Захід пройшов у межах співпраці UNFPA та громадської організації «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Канади і став важливим етапом у підведенні підсумків роботи над проєктом.

Модераторкою зустрічі виступила Алла Нітченко, координаторка проєкту та доцентка кафедри правоохоронної діяльності НУ «Чернігівська політехніка», яка і представила результати проєкту.

З вітальним словом до учасників круглого столу звернулися ректор Університету Олег Новомлинець, проректорка з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Ольга Мельник та Олексій Селецький, декан юридичного факультету ННІ права і соціальних технологій.

Круглий стіл об’єднав громадські та наукові кола Чернігівської територіальної громади, представників(-иць) органів влади та поліції, медіа та молодь. Це різноманіття учасників та учасниць забезпечило багатогранність поглядів на досягнуті результати проєкту та перспективи його продовження.

Основні результати обговорення стосувалися ключових досягнень проєкту «Безпечний дім», спрямованого на запобігання гендерно зумовленому та домашньому насильству. Було підкреслено, що проєкт вже досяг значного успіху у просвітницькій діяльності та підвищенні обізнаності населення щодо запобіганню домашнього насильства. Однак учасниці та учасники круглого столу погодилися, що продовження цієї роботи є вкрай необхідним рішенням для подальшого зміцнення системи захисту постраждалих від домашнього та гендерно зумовленого насильства.

Ми щиро дякуємо всім, хто активно долучився до реалізації проєкту «Безпечний дім». Ваша участь, небайдужість та підтримка стали рушійною силою цього проєкту. Разом ми створюємо безпечніше та рівноправніше суспільство, де кожна людина, незалежно від статі, може почуватися захищеною.

Залученість усіх учасниць та учасників є надзвичайно важливою для успіху таких ініціатив. Ми впевнені, що цей проєкт стане фундаментом для подальших кроків у боротьбі з насильством та у створенні безпечних домівок для всіх.