311594314_1817099691970016_9189018493523302970_n

Консультанти юридичної клініки «Adiutorium» взяли участь у Всеукраїнській осінній школі “Посередництво у врегулюванні колективних трудових спорах”

03 та 06 жовтня 2022 року відбулася в змішаному форматі Всеукраїнська осіння школа “Посередництво у врегулюванні колективних трудових спорах” від Асоціації юридичних клінік України, Національної служби посередництва і примирення, юридичної клініки ДонНУ ім. Василя Стуса, громадської організації “Трудові ініціативи”.
Представницями від юридичної клініки «Adiutorium» були Пінчук Ірина (гр. ЦГЮ-191), Коновал Віталіна (гр. КЮ-202).
У перший день школи розглянули питання посередництва як засобу вирішення колективних трудових спорів та основної його форми – медіації.
Другий день заходу присвятили розгляду методів, стилів та етапів посередництва врегулювання колективного трудового спору. Розглянули питання мобілізації в умовах воєнного стану на прикладі практичних кейсів.
Найцікавішою та найемоційнішою частиною школи, безперечно, стали симуляції спорів, де спочатку професіонали-посередники, а потім і студенти змогли проявити свої таланти та показати дива медіації.
Організаторам Школи дякуємо за цікавий захід!