ВРУ

Екскурсійна поїздка до Верховної Ради України

13 та 14 листопада 2019 року студенти юридичного факультету у супроводi науково-педагогічних працівників юридичного факультету Селецького О.В., Литвиненко В.М., Колодiй I.М. та Шестак Л.В. вiдвiдали Верховну Раду України із загально-оглядовим вiзитом.

У ходi вiдвiдин ознайомились із архiтектурною спадщиною та сучасними примiщеннями Верховної Ради України, процесом роботи парламенту та основними аспектами iсторiї розвитку українського парламентаризму, законодавчим процесом та iн.

Студентська молодь відвідала пленарне засідання Верховної Ради України, з цiкавiстю поспостерiгала за брифiнгами представникiв фракцiй i груп Верховної Ради України та за вiдкриттям фотоекспозицiї, приуроченої 130-й рiчницi Мiжпарламентського Союзу.

Освiтнiй центр Верховної Ради України надав можливiсть нашим молодим правникам проявити активну громадянську позицiю в процесi складення проекту Закону «Про молодiжну раду».