НУ «Чернігівська політехніка»

Запрошуємо на спільний перегляд та обговорення роликів інформаційної кампанії «РОЗІРВИ КОЛО»

Шановні студентки і студенти!

Запрошуємо вас на спільний перегляд та обговорення роликів інформаційної кампанії «РОЗІРВИ КОЛО»

Програма заходу включає перегляд відео з подальшим їх обговоренням.

Буде чотири тематичні блоки за темами:

– стереотипи, що продукують насильство;

– переконання та дії людини, які розривають коло насильства;

– алгоритм дій людини, яка стала свідком домашнього насильства;

– алгоритм дій людини, яка опинилася у ситуації домашнього насильства.

Також після перегляду передбачено нетворкінг із чаюванням та піцою

📆Коли? 10 вересня (вівторок), 14:00 – 17:00

📍Де? Повідомимо зареєстрованим учасникам безпосередньо перед проведенням заходу.

Форма реєстрації: https://forms.gle/WeX6xjNWnJ2dREQi6 (дедлайн заповнення – 9 вересня включно)

🧖‍♀️ Тренерка: Лариса Рень, психологиня, тренерка-посередниця, медіаторка Національної медіаторської мережі «Ла Страда – Україна»

Проєкт реалізується у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Канади.  Думки, погляди та рекомендації, викладені в ініціативі, належать авторам(-кам) і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду Канади.

#криголами

#Чернігівськаобласть