b

Викладачі юридичного факультету взяли участь у Дев’ятій правничій школі для юридичних клінік

25 жовтня 2019 року в стінах Академії адвокатури України традицiйно було проведено Дев’яту правничу школу для юридичних клінік.

Цього разу представників Асоціації юридичних клінік, студентів-правників, а також їх керівників об’єднала тема: “Дії особи при ДТП. Правові аспекти”.
У якості спікерів виступили:
• Дмитро Сакалюк – старший партнер АО “Адвокатська компанія “АРЦЕО”;
• Дмитро Євдокимов – Заступник начальника Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції.
Отримували новi практичнi навики на заходi керiвниця юридичної клiнiки Adiutorium, доцент кафедри трудового права, адмiнiстративного права та процесу Литвиненко Валентина i завiдувачка кафедри цивiльного, господарського права та процесу Колодiй Iнна.