Відбулася зустріч консультантів юридичної клініки «Adiutorium» з практичним працівником Національної поліції

27 лютого 2020 року за ініціативи керівниці юридичної клініки «Adiutorium» ЧНТУ, доцентки кафедри трудового права, адміністративного права та процесу Литвиненко В.М. та за сприяння завідувачки кафедри кримінального права та правосуддя Коломієць Н.В. відбулася зустріч консультантів юридичної клініки «Adiutorium» з начальником відділення слідчого відділу Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області, старшим лейтенантом Коломійцем В.В.

Тема зустрічі була присвячена особливостям огляду місця події при виникненні дорожньо-транспортної пригоди. Консультанти юридичної клініки мали змогу ознайомитися з алгоритмом дій при ДТП та відповідними документами, які складаються при огляді місця події. Крім того, консультанти юридичної клініки отримали змогу поставити уточнюючі питання по темі заходу і отримали вичерпні відповіді.

Юридична клініка дякує за отримані знання Коломійцю В.В. та сподівається на нові цікаві і пізнавальні зустрічі із працівниками-практиками юридичної сфери!