Результати моніторингу діяльності юридичної клініки «Adiutorium»

14 лютого 2020 року в стінах ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ відбулася презентація результатів моніторингу діяльності юридичної клініки «Adiutorium» ЧНТУ, яка тривала з 12.02.2020 по 14.02.2020 р.

Результати представила моніторингова група у складі:

Катерини Дацко – деканки юридичного факультету, керівниці юридичної клініки Криворізького економічного інституту ДВНЗ “КНЕУ ім. В. Гетьмана”.
Юлії Матвєєвої – членкині Правління Асоціації юридичних клінік України, завідувачки навчальної лабораторії “Правнича клініка” Національного університету “Києво-Могилянська академія”.
Олени Сабо – співзасновниці, членкині ГО “Асоціація громадських радників України” та представниці Асоціації юридичних клінік України.

Моніторингова група позитивно оцінила діяльність юридичної клініки «Adiutorium» (71,25 %) та зробила висновок, що вона відповідає необхідним стандартам якості.

На публічному заході присутніми, крім керівництва, викладачів та здобувачів вищої освіти юридичного факультету, були партнери та потенційні партнери юридичної клініки:
Юлія Бойко – начальник відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Чернігівського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Леся Пирковська – заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.
Ірина Сімонова – директорка Чернігівського обласного молодіжного центру.
Світлана Бондар – PR-менеджер Громадської спілки «Освітній дім прав людини в Чернігові».

Юридична клініка «Adiutorium» дякує моніторинговій групі за позитивні емоції, об’єктивні висновки та конструктивні рекомендації! Гостям публічного заходу – за співпрацю!