Представниця юридичного факультету стала учасницею Школи для громадських офіцерів з протидії домашньому насильству

Керівниця юридичної клініки «Adiutorium» Національного університету «Чернігівська політехніка» Литвиненко В.М. стала учасницею Школи для громадських офіцерів з протидії домашньому насильству.

Школа проходила 20 – 22 вересня 2020 року в

«Освітньому домі прав людини в Чернігові» / Human Rights House in Chernihiv

в рамках проекту «Протидія спалаху домашнього насильства у місцевих громадах», що реалізує БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.

Робота під час тренінгу включала:

поглиблення теоретичних знань;

розгляд практичних кейсів;

набуття навичок комунікації Soft Skills.

Під час тренінгу учасники Школи не тільки попрацювали за вказаними напрямками роботи, але й обмінялися ідеями, планами та враженнями. Свої орієнтири роботи в цьому напрямку віднайшла й юридична клініка «Adiutorium».

Дякуємо партнерам та організаторам заходу за можливість розвиватися і акумулювати нові ідеї!