Консультанти юридичної клініки «Adiutorium» провели правопросвітні заходи з учнями ЗОШ м. Чернігова

До проведення заходів у рамках Декади ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ (10.12.2019 р. – 20.12.2019 р.) та Всеукраїнського тижня права долучилася і юридична клініка «Adiutorium» (09.12.2019- 15.12.2019).

За сприяння викладачів кафедри трудового права, адміністративного права та процесу консультанти юридичної клініки провели правопросвітні заходи з учнями ЗОШ м. Чернігова.

Розпочали тиждень лекцією-презентацією «Юридичні професії»; символічно 10 грудня (день прийняття Загальної декларації прав людини 1948 року) консультанти юридичної клініки спільно з доцентом кафедри трудового права, адміністративного права та процесу Литвиненко В.М. детально ознайомили учнів із соціальними правами, граючи в гру «Країна гідності».

Завершили Всеукраїнський тиждень права грою «Правове поле чудес».

hdr