182312444_3896512737052347_3675882631813519348_n

Завідувач кафедри юридичного факультету взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

29 квітня 2021 р. командою проекту «Європейська інтеграція: законодавство та Інтернет речей» (EULIOT) напряму Жан Моне «Модуль» програми «Erasmus+» № 620017-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Інтернет речей: теоретико-правові та практичні аспекти впровадження в умовах європейської інтеграції”. Захід проведено на базі КПI iм. Iгоря Сiкорського.
Мета заходу – аналіз національних та європейських теоретико-правових напрацювань у сфері застосування штучного інтелекту, робототехніки, криптовалют, технологій блокчейн, «хмарних» технологій, «великих даних» та інших складових Інтернету речей (ІоТ) в контексті європейської інтеграції України.
Академічний координатор проекту Олександр Баранов зосередив свою увагу на ключових аспектах законодавства ЄС за умови застосування штучного інтелекту. Менеджер проекту Mariya Dubniak висвітлила питання використання блокчейн технологій в Game Dev індустрії.
Нацiональний унiверситет “Чернiгiвська полiтехнiка” на заходi представила зав. кафедри Iнна Колодiй, виступивши з доповiддю на тему “Право на забуття” як спосiб захисту права на приватнiсть в мережi Iнтернет: реалiї та перспективи”, у якiй проаналiзувала декiлька знакових для сфери захисту прав людини рiшень ЄСПЛ.
Всi учасники конференції отримали корисний матеріал для подальших наукових розвідок.
Дякуємо органiзаторам!