1

Викладачі юридичного факультету взяли участь у тренінгу “Принципи та інструменти асинхронного навчання”

12 квітня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри правоохоронної діяльності та загальноправових дисциплін Олена Козинець та Алла Нітченко брали участь у тренінгу “Принципи та інструменти асинхронного навчання” у межах курсу “Демократія: від теорії до практики” організованому Асоціацією викладачів громадянської освіти за підтримки IFES-Україна.
Головною метою тренінгу було підвищити обізнаність освітян щодо принципів та інструментів асинхронного навчання.
Цей захід організований ГО “Асоціація викладачів громадянської освіти” за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії.