131929500_620411995318632_6774184089956933186_nм

Викладачі та студенти юридичного факультету взяли участь у роботі круглого столу

17 грудня 2020 року викладачі та студенти юридичного факультету взяли участь у роботі круглого столу «Актуальні питання захисту прав та свобод людини в Україні», що відбувся на базі Національного університету «Чернігівська політехніка» до Всесвітнього дня прав людини.

У заході брали участь поважні гості: представниця Уповноваженого Верховної Ради України Степаненко О.А., народний депутат Гривко С.Д., а також викладачі та здобувачі університету.

Від юридичного факультету виступила Марущак Н.В. к.ю.н., доцент, доцент кафедри правоохоронної діяльності та загальноправових дисциплін з  доповіддю на тему «Здійснення захисту прав і свобод людини правоохоронними органами України». Були підняті гострі питання щодо невизначеності поняття «правоохоронні органи» та необхідності на законодавчому рівні вирішити це питання. В ході дискусії було запропоновано народним депутатом Гривком С.Д. подавати законодавчі пропозиції, які будуть включені до відповідного законопроекту.

Всі доповіді були цікаві та змістовні.

Дякуємо за організацію круглого столу та запрошення.