р

Викладачі та студенти юридичного факультету взяли участь у презентації програми єдиного державного кваліфікаційного іспиту

23 жовтня 2021 року викладачі та студенти юридичного факультету на запрошення Міністерства освіти і науки України взяли участь у Zoom-презентації програми єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» на другому (магістерському) рівні вищої освіти.
Під час презентації програми було обговорено зміст та форми завдань (запитань) ЄДКІ. Розробники програми розповіли про її особливості та новації порівняно з єдиним фаховим вступним випробуванням, відповіли на запитання учасників конференції.

Завантажити презентацію програми ЄДКІ за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право»