251857791_1566860263660628_4934392731345972002_n

Учасники юридичної клініки «Adiutorium» взяли участь у Х Правничій школі для юридичних клінік

28 жовтня 2021 року учасники юридичної клініки «Adiutorium» взяли участь у Х Правничій школі для юридичних клінік. Тема заходу:”Законодавчі зміни в земельному законодавстві: сучасні тенденції та судова практика”. Актуальність теми привернула увагу до себе більше 20-ти учасників нашої клініки.
Модератором заходу була адвокатка, директорка Центру розвитку професійних компетентностей Академії адвокатури України Марина Цимбал.
Спікерами заходу були Олена Ковтун – доцентка, кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри кримінального та адміністративного права Академії адвокатури України; Антоніна Загура – адвокатка, начальниця відділу правопросвітництва та надання правової допомоги Правобережного Київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Сергій Бреус – директор Правобережного Київського місцевого центру з надання БВПД, доцент Кафедри цивільного, господарського права та процесу Академії адвокатури України, кандидат юридичних наук; Дмитро Федоренко – адвокат, керуючий партнер Адвокатської компанії “АРЦЕО”.
Учасники заходу розглянули такі важливі питання як порядок укладання договорів купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, особливості розірвання договорів оренди землі та практику розгляду судами земельних спорів за позовом прокурора.
Завдяки професіоналізму доповідачів захід був дуже цікавим та захоплюючим. Дякуємо організаторам за проведення такого насиченого та корисного заходу!