1.1

Викладачі та студенти юридичного факультету брали участь у школі-тренінгу

10-13 вересня у м. Києві пройшла чотириденна школа-тренінг «МЕХАНІЗМИ ПОСИЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ЗГУРТОВАНОСТІ ТА СОЛІДАРНОСТІ В МІСЦЕВИХ ГРОМАДАХ ПІД ЧАС ВІЙНИ». Цей захід проведено «Фундацією прав людини» в рамках реалізації Програми по відновленню порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час». Долучилися до нього 18 учасників з усієї України, а точніше Програма охоплює Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Закарпатську, Кіровоградську, Сумську, Черкаську, Чернівецьку та Чернігівську області. В Чернігівській області Проєкт виконується ГО «Центер гендерної освіти» НУ «Чернігівська політехніка».

Участь у школі- тренінгу від юридичного факультету брали амбасадорка Проєкту Алла Нітченко, доцентка кафедри правоохоронної діяльності та загальноправових дисциплін та Сніжана Павлова, здобувачка вищої освіти (група ПД-201).

Впродовж чотирьох днів з учасниками / цями тренінгу працювали та надихали на активне навчання лідерів громад в регіонах тренерки Олена Купенко та Христина Сахно.

Школа- тренінг була насичена фасилітованими дискусіями, роботою в малих групах та безліччю інтерактивних методик. Кожен день тренінгу доводив важливість згуртованості та солідарності в громадах.

Проєкт виконується НУ “Чернігівська політехніка”, ГО “Центр гендерної освіти” у співпраці з громадською організацією “Фундація прав людини” та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.