Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

19 січня 2020 року в Чернігівській спеціалізованій загальноосвітній середній школі № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. В інтелектуальних змаганнях взяли участь 113 учнів шкіл Чернігівської області.

Із вітальним словом до учасників звернувся Голова журі олімпіади Вячеслав Феодосійович Пузирний – завідувач кафедри трудового права, адміністративного права та процесу Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ, д.ю.н., професор, який звернув увагу на те, що правова освіта є невід’ємною складовою загальної культури свідомого громадянина та запорукою успіху на шляху вирішення не тільки його особистих завдань, а й розвитку нашої держави.

До оцінювання учнівських робіт були залучені науково-педагогічні працівники юридичного факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ, а саме:

– декан юридичного факультету, к.ю.н, доцент Селецький О.В.;
– завідувач кафедри кримінального права та правосуддя, д.ю.н., доцент Коломієць Н.В.;
– завідувач кафедри цивільного, господарського права та процесу, к.ю.н. Колодій І.М.;
– доцент кафедри цивільного, господарського права та процесу, к.ю.н. Кочина О.С.;
– доцент кафедри трудового права, адміністративного права та процесу, к.ю.н., доцент Литвиненко В.М.;
– доцент кафедри трудового права, адміністративного права та процесу, к.ю.н., доцент Шестак Л.В.