1

Відбулося засідання секції «Проблеми захисту прав і свобод людини і громадянина» ХІV Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених «ЮНІСТЬ НАУКИ – 2024»

25 квітня 2024 року відбулося засідання секції «Проблеми захисту прав і свобод людини і громадянина» ХІV Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Юність науки-2024», яке організував юридичний факультет ННІ права і соціальних технологій Національного університету «Чернігівська політехніка».

Зі вступним словом та вітанням учасникам конференції виступили:

– СЕЛЕЦЬКИЙ Олексій Вікторович – декан юридичного факультету, к.ю.н., доцент,

– ЛИТВИНЕНКО Валентина Миколаївна – голова секції, заступниця декана юридичного факультету, к.ю.н., доцентка,

–  СТРИЖАК Алла Олександрівна – стейкхолдер кафедри кримінального права та правосуддя, к.ю.н., доцентка, начальниця відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів Чернігівської обласної прокуратури.

Модерувала виступи студентів керівниця наукового гуртка «Правник», к.і.н., доцентка кафедри правоохоронної діяльності та загальноправових дисциплін НІТЧЕНКО Алла Григорівна.

Робота секції була проведена відповідно до порядку денного. З доповідями виступили: Падалка Владислав (гр.КЮ-222), Крес Наталія (гр.КЮ-201), Кальян Анастасія (гр.КЮ-201), Новомлинець Анастасія (гр.КЮ-201), Шевченко Валентина (гр.ЦГЮ-201), Суярко Ксенія (гр.АЮ-211).

Падалка Владислав  звернув увагу присутніх на міжнародно-правові аспекти боротьби з тероризмом. Крес Наталія розкрила суть нагляду прокурора за виконання покарання на реальних кейсах. Кальян Анастасія ґрунтовно проаналізувала кримінально-виконавчу політику України щодо дотримання режиму у виправних і виховних колоніях. Новомлинець Анастасія проаналізувала пробаційний нагляд в контексті нового виду кримінального покарання. Шевченко Валентина здійснила порівняльну характеристику статусу учасників повного товариства та товариства з обмеженою відповідальністю. Суярко Ксенія акцентувала увагу присутніх на окремі новітні підстави припинення трудового договору.

Головою секції та модераторкою виступів студентів відзначено високий рівень виголошених доповідей.

Рекомендовано кращі доповіді надрукувати на сторінках збірника «Юність науки-2024».