Відбулася чергова зустріч в рамках Школи «Юний юрист»

25 лютого 2023 року відбулася чергова зустріч в рамках Школи «Юний юрист», що функціонує на кафедрі публічного та приватного права НУ «Чернігівська політехніка». Старшокласники, які доєдналися до зустрічі, мали змогу поринути вже в іншу професію юриста – професію нотаріуса.
На початку зустрічі доцентка кафедри публічного та приватного права Барабаш Алла Григорівна розповіла про вимоги до претендента на посаду нотаріуса та основні нотаріальні дії, які вчиняють нотаріуси.
Наступним кроком зустрічі стало знайомство її учасників з приватним нотаріусом Чернігівського міського нотаріального округу, доктором філософії в галузі права Красногором Олександром Володимировичем. Досвідчений фахівець у галузі нотаріату розповів про те, які нотаріальні послуги на даний момент є найбільш популярними, які вимоги до робочого місця приватного нотаріуса висуває держава, якою є відповідальність нотаріуса за неналежне виконання посадових обов’язків.
Щиро дякуємо спікерам і учасникам зустрічі!