332260960_1847166305649576_8696435339336322192_n

Бінарне заняття за участі представника системи безоплатної вторинної правової допомоги

Теорія і практика: поєднання цих складових є важливим в організації освітнього процесу при реалізації будь якої освітньої програми. Так, 22 лютого 2023 року лекційне заняття для студентів першого курсу, які навчаються за спеціальністю 081 Право, в межах дисципліни «Організаційно-правові засади надання безоплатної правової допомоги» було проведено у формі бінарного заняття. Тему лекції «Система надання безоплатної правової допомоги», крім викладача кафедри, розкривав професіонал-практик – директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко.

У межах теми студенти мали змогу ознайомитися із усіма елементами системи безоплатної правової допомоги. Питання суб’єктів надання безоплатної вторинної правової допомоги викликало особливий інтерес, оскільки воно розкривалося самим представником цієї системи.

Дякуємо Володимиру Бобруйку за постійну участь у реалізації освітніх програм спеціальності «Право»!