яв

Відбувся Ярмарок вибіркових дисциплін для студентів освітньої програми «Право»

16 лютого 2023 року для студентів освітньої програми «Право» в онлайн режимі відбувся Ярмарок вибіркових дисциплін.

На початку зустрічі декан юридичного факультету, гарант освітньої програми «Право» Селецький О.В. привітав усіх присутніх, ознайомив студентів із змістовним наповненням вибіркового компоненту даної освітньої програми, а також роз’яснив основні процедурні питання щодо вибору навчальних дисциплін відповідно до Положення про індивідуальну освітню траєкторію НУ «Чернігівська політехніка».

Далі представники від кафедр юридичного факультету презентували почергово свій вибірковий блок навчальних дисциплін, розкривши його сутність та переваги, а також ознайомили студентів із навчальними дисциплінами, що входять до кожного мейджору.

Після презентацій відбулась жива дискусія у форматі запитань-відповідей.

Захід пройшов у дружній та невимушеній атмосфері.

Дякуємо усім учасникам зустрічі!

Студентам бажаємо зробити виважений вибір!

Презентації Мейджорів освітньої програми «Право»

Мейджори АЮ ЦГЮ ОП Право

Презентація Державне будівництво