340562169_188189970685877_198555

Участь представників юридичного факультету у відкритій дискусії “Не/рівності: жінки та чоловіки”

04 квітня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри публічного та приватного права Валентина Литвиненко та Алла Барабаш взяли участь у відкритій дискусії “Не/рівності: жінки та чоловіки”, одним із спікерів якої був Володимир Бобруйко – директор Чернігівськього місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Дискусія відбулася в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області, центральною темою якої були соціальні ролі жінки та гендерні стереотипи, які розглядалися через призму політичного і громадського життя, психології, правового поля та ситуації на ринку праці. Крім нашого стейкхолдера, в ролі спікерів виступили також депутатка Чернігівської обласної ради та психолог.

Дякуємо організаторам за проведений захід та можливість взяти у ньому участь!