FB_IMG_1606583929067

“Тоді нас міг врятувати хліб. Тепер нас врятує пам’ять”

Тоді нас міг врятувати хліб. Тепер нас врятує пам’ять” – так називається книжкова виставка у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка, приурочена до дня вшанування пам’яті жертв голодомору.
Доцент кафедри правоохоронної діяльності та загальноправавових дисциплін Карпова І.Г. у межах проєкту етер «Бібліотайм» Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка брала участь в онлайн-зустрічі з цієї сумної нагоди.
Ірина Гораціївна разом зі студентами ОПП “Правоохоронна діяльність” зібрала свідчення очевидців штучно організованого голоду 1932–1933 років на Чернігівщині. Частину свідчень викладено в серії збірників, з якими читачі можуть ознайомитись у ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка.